مزایای ویدئو کنفرانس در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی
05/27/2017
clearone

clearone

این شرکت بین المللی در طراحی، توسعه و فروش راهکارهای کنفرانس صوتی ، تصویری بصورت یکپارچه (ویدئوکنفرانس) ،اطلاح رسانی یکپارچه (نرم افزار روابط عمومی)، پخش همزمان ارتباطات تصویری بی همتا بوده و قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری در عملکرد و سادگی راه حل های جامع و پیشرفته آن  توانسته تجربه ای  بی سابقه ای از عملکرد را به معرض نمایش قرار دهد.

امروزه  ClearOne توانسته با تلفیق راهکارهای صوتی و تصویری پیشرفته به عنوان یک رهبر در حوزه فناوری صدا و تصویر دیجیتال خود را معرفی نماید.

این شرکت  امریکایی با تمرکز بر روی  تمام نیازمندیهای یک سالن کنفرانس(سیستم های صوتی و تصویری) تا آخرین فناوری روز دنیا در ویدئوکنفرانس و ارتباطات یکپارچه توانسته نوآوری های قابل توجه ای در این  صنعت ایجاد نموده  و خود را  متعهد توسعه و ترکیب راهکارهای ذیل  می داند:

  • اولین کمپانی در پیاده سازی و توسعه تکنولوژی حذف اکو (Echo Cancellation)در یک سیستم کنفرانس صوتی.
  • اولین ارائه دهنده تلفن کنفرانس در صنعت ارائه کنفرانس بی سیم (wireless conferencing).
  • اولین تلفن کنفرانس به طور کامل مقیاس پذیر این صنعت که در واحد تلفن زنجیره های متعدد.
  • اولین محصول این صنعت که پل را در شکاف قیمت / عملکرد در  بین گوشی و  تبلتب های کنفرانس(plug-and-play) و سیستم کنفرانس صوتی حرفه ای بوجود آورد.
  • رهبر بازار سیستم های صوتی نصب شده  که نزدیک به ۵۰ درصد سهم بازار جهانی را دارد.

شرکت  ClearOne اعتقاد داد  که کامل ترین خط تولید صنعتی کنفرانس صوتی را داریم که توانسته  با استفاده از فناوری چند رسانه ای StreamNet ™ و MagicBox راه حل ویژه ای در اطلاع رسانی یکپارچه پیاده سازی نماید و کاربران نهایی می توانید در کنفرانس های  صوتی جاری و ویدئوکنفرانس و ایجاد محتوای سفارشی بر روی سیستم عامل های رایج استفاده نمایند . این شرکت همچنین  در حال توسعه فن آوری و راه حل های AV در صنعت IT  با یک پلت فرم مشترک می باشد.